Список міст Бастіону-16: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
imported>Redvis Sai мНемає опису редагування |
imported>Redvis Sai Немає опису редагування |
||
| Рядок 543: | Рядок 543: | ||
| | | | ||
|2022 | |2022 | ||
|- | |||
|65 | |||
|Х | |||
|Х | |||
|3 | |||
|Tygrolov | |||
|Mihalic2040 | |||
|2024 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Версія за 10:37, 25 березня 2024
Повний перелік всіх населених пунктів серверу Бастіон-16. Клікання на стрілки сортують по назвам/країнам/засновнкам і так далі.
| Колір | Значення |
|---|---|
| Знищене | |
| Закрите для відвідування |